طرح لایه باز منو غذا شماره 1

03 خرداد 1396

توضیحات تکمیلی

منو غذا لایه باز شماره ۱ ، یک منو خلاقانه ، ابتکاری و ایرانی با موضوع خوراک از حارک می باشد. این منو بصورت لایه باز فتوشاپ بوده و تمامی المان های موجود در آن قابل تغییر می باشند. منو لایه باز غذا در ۱رو و در اندازه A5 طراحی شده است.موارد موجود در فایل خریداری شده شما ، شامل ۱عدد فایل لایه باز فتوشاپ ، فایل راهنما و پوشه فونت می باشد.

شما می توانید دیگر نمونه منو های موجود در آرشیو را از اینجا ملاحظه کنید

این منو می تواند برای مشاغل مرتبط با صنعت خوراک ، رستوران ، آشپرخانه و فست فودها مورد استفاده قرار گیرد.رنگهای استفاده شده در منو از کد رنگهای صنعتی برای ثابت ماندن رنگ در هنگام چاپ ، الگوبرداری شده اند.خط چاپ بطور پیش فرض رعایت شده است. خط چاپ قسمتی از اطراف طراحی می باشد که در طراحی به منظور احتمال برش کار در چاپخانه این قسمت ها خالی و با بکگراند طرح پر می شوند. این خط برای امور چاپی الزامی می باشد.

طراحی و چاپ منو غذا

  • کیفیت بالای طرح منو
  • کاملا لایه باز و تفکیک شده
  • رزولوشن 300Dpi
  • مُد رنگ طراحی CMYK
  • دارای طرح رنگبندی شیک و جذاب
  • قابل استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ

برای داشتن یک منوی غذای رستورانی باید به سری از نکات توجه داشته باشید: نکاتی از جمله شکل و طراحی منو رو به درستی انتخاب کنید، استفاده از فونت‌های مناسب، تایپ منظم منو، پرهیز از هرج و مرج نوشته ها، استفاده از کلمات کوتاه و موثر، استفاده از رنگ‌های مناسب برای برانگیختن اشتها و…

چرا باید از CMYK استفاده کنیم!؟

اینکه فایل‌های طراحی شده برای چاپ افست با فضای رنگی CMYK سازگار باشند، در چاپ بسیار مهم است. یک طراحی با فضای رنگی CMYK این اطمینان را به شما می‌دهد که رنگ‌های انتخاب شده با نمایشگر سازگاری کامل دارند. از این رو، در هنگام چاپ شما کمترین درصد تغییر رنگ رو خواهید داشت. تمامی فایل‌های طراحی شده در حارک با فضای CMYK می‌باشد تا شما نگرانی از چاپ خود نداشته باشید.

مشخصات محصول

فرمت: TIF
ابعاد: A5
رزولوشن: 300
فونت فایل: رضوان
حجم فایل: 1 مگابایت
فونت داخل پوشه: موجود می باشد
فایل راهنما: دارد
دسته بندی: - -
قیمت: 29000 تومان
لینک کوتاه: https://hark.ir/?p=7060