اشتراک حارک چیست ؟

چرا اشتراک

برای افرادی که نیاز به تعداد بالای طرح در بازه های زمانی متفاوت دارند ، خرید اشتراکی بسیار سودمند خواهد بود. در این نوع خرید شما با پرداخت هزینه حق اشتراک بجای هزینه تک تک محصولات می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. زمانی که شما یک اشتراک تهیه می نمایید بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه تکی محصولات می توانید به رایگان آن محصولات را دانلود کنید ، حق اشتراک برای کسانی که شرکت ویا موسسه چاپ دارند یا کانون تبلیغاتی هستند ویا حتی کسانی که بصورت شخصی خرید می کنن ولی بین ۲ یا چند طرح دو دل هستند بسیار پرکاربرد خواهد بود.

برای مثال شما اگر موسسه چاپ ویا کانون تبلیغاتی هستید برای تعداد زیاد مشتری هایی که در ماه دارید می توانید با پرداخت مبلغ اندک حق اشتراک آرشیو بسیار با کیفیتی با سلیقه خود از سایت ما داشته باشید ، اگر بصورت شخصی هستید می توانید با پرداخت حق اشتراک بجای خرید یک محصول ، چندین محصول رو دانلود کنید تا در نهایت با تغییراتی که در طرح ایجاد میکنید بهترین طرح رو برای چاپ انتخاب کنید.

 

 

اشتراک حارک گرافیک در ۵ بسته در حال حاضر ارایه می شود که شما می توانید بسته به کارکرد خود یکی از این موارد زیر را انتخاب کنید:

– بسته اشتراک آولاکو

– بسته اشتراک چوچار

– بسته اشتراک شوکول

– بسته اشتراک آهیل

– بسته اشتراک گنج بانو

برای کسب اطلاع بیشتر از بسته های اشتراکی حارک گرافیک ، قیمت و تعداد روزهای اعتبار ، خرید بسته و… ابتدا می بایست عضو سایت شوید.