fata-logo کاربر گرامی ، موارد موجود در آرشیو سایت فقط برای انجام امور گرافیکی شما عزیزان تهیه و تولید شده است.شما می توانید از این طرح ها به صورت نامحدود در امور گرافیکی خود استفاده کنید. طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه فروش و یا اشتراک گذاری رایگان محصولات ما از سایت های دیگر غیرمجاز بوده و توسط حارک گرافیک امکان پیگرد قانونی دارد.
مشاهده قوانین جرایم رایانه ای

موکاپ کارت ویزیت شماره 2

دانلود نامحدود این طرح و همه طرح ها به ازای پرداخت 9000 تومانبا امکان دسترسی به تمامی آرشیو سایت از جمله کارت ویزیت، تراکت و ... اطلاعات بیشتر

موکاپ لایه باز (موکاپ کارت ویزیت) شماره ۲ ، یک موکاپ حرفه ای و رایگان می باشد. شما می توانید با تهیه اشتراک رایگان سایت حارک گرافیک این طرح را براحتی و با لینک مستقیم دانلود کنید. این موکاپ بصورت لایه باز فتوشاپ بوده و تمامی المان های موجود در آن قابل تغییر می باشند. موارد موجود در فایل دانلودی شما ، شامل ۱عدد فایل لایه باز فتوشاپ می باشد.

شما می توانید دیگر نمونه موکاپ های موجود در آرشیو را از اینجا ملاحضه کنید

موکاپ در واقع در موضوعات گرافیکی به پیش نمایش طرح ها برای گیرایی تبلیغ و اثر گفته می شود که گرافیستان و طراحان از این موکاپ های آماده برای نمایش اثرهای خود با رابط های گرافیکی نمایش میگذارند تا با افکت های خاصی نظر مشتری را بیشتر جلب نمایند.برای مثال فرض کنید طراحی یک لیبل برای یک قوطی محصول را طراحی کرده‌اید ، برای این منظور می‌توانید با کمک فایل موکاپ ، طرح لیبل خود را بر روی یک بطری واقعی انداخته تا مشتری کار نهایی را به صورت سه بعدی و واقعی مشاهده کند. موکاپ‌ها در موضوعات مختلفی چون جعبه محصول ، کارت‌های ویزیت ، پرچم ، پوستر ، لوگو ، ست اداری ، کاتالوگ و بروشور ، موبایل و تبلت ، کارت تبریک و … طبقه‌بندی می‌شوند و این بدان معناست که در هر یک از موضوعات فوق ، می‌توانید طرح خود را به صورت سه بعدی و واقعی برای مشتری نمایش دهید.

شما می توانید از باکس پیش نمایش دموهای آنلاین این موکاپ رو ملاحضه کنید

پیشنمایش طرح