کسب درآمد از حارک

 پکیج “بازاریابی حارک گرافیک” یک شغل است، شغلی که امروز شروع خواهید کرد و تا پایان عمر می توان از آن درآمد کسب کرد. دیگر نیازی به کار در بیرون از منزل نیست و فقط با صرف ۱ تا ۲ ساعت در روز درآمدی باورنکردنی خواهید داشت. اگر مدیر سایت ، مدیر کانال تلگرام ویا پیج های اینستاگرام هستید ، این بسته به شما امکان خواهد داد که بعد از گذشت دو الی سه هفته به درآمدی بسیار خوبی از بازاریابی خواهید رسید.

شما حتما تا به حال خیلی در مورد روش های کسب درآمد در اینترنت جستجو کرده اید. حتما به خیلی از سایت ها مراجه کرده اید و مقالات مختلفی را خوانده اید. اما هیچ کدام از این ها نتوانسته اند راه مطمئن و قابل اعتمادی پیش پایتان بگذارند تا بتوانید به درآمد دلخواه خود دست یابید. حتی ممکن است این همه اطلاعات پراکنده شما را بیشتر سردرگم کرده باشد تا اینکه به شما کمک کند. حتما سوالات مهمی در ذهن شماست و به دنبال پاسخ خود سرگردان هستید. دیگر لازم نیست ماه ها وقت صرف کنید تا شروع به کسب درآمد کنید ، شما به راحتی می توانید از همین امروز از اینترنت کسب درآمد کنید.

نحوه بازاریابی سایت حارک گرافیک بسیار ساده ست

ابتدا شما نیاز به یک سایت ، کانال تلگرام ویا پیج اینستاگرام دارید ، سپس با عضویت در سایت ما وارد پنل کاربری خود شوید. در پنل کاربری به منوی “کسب درآمد” وارد شوید در این قسمت با کلیک بر روی دکمه “کد کسب درآمد” یک لینک یکتا از سایت ما برای شما نمایش داده خواهد شد ، این لینک اختصاصی فقط برای شما بوده و هر فردی که با این لینک وارد سایت حارک گرافیک شود و خریدی انجام دهد ۵۰% از فروش آن محصول به شما تعلق خواهد گرفت. تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که عکس دلخواه خود را با لینک اختصاصی خود که از سایت ما میگیرید در سایت ، کانال تلگرام ویا پیج اینستاگرام خود تبلیغ کنید و از ورود کاربران به سایت و خرید آنها کسب درآمد کنید.

یک مثال بازاریابی

به عنوان مثال شما مدیر یک کانال تلگرام با تعداد ۵۰k ممبر هستید ، از طرفی هزینه خرید اشتراک حارک گرافیک در یک ماه مبلغ ۲۵,۰۰۰ تومان می باشد. شما به عنوان بازاریاب از فروش یک اشتراک ۵۰% از آن یعنی مبلغ ۱۲,۵۰۰ تومان را دریافت می کنید. حال اگر در یک ماه شما از کانال خود تعداد ۲۰۰ مشتری برای حارک گرافیک بازاریابی کنید درآمد ماهیانه شما مبلغ ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با اکانت تلگرام مدیریت در ارتباط باشید:   hamidhark@

ایمیل:   info [at] hark.ir