طراحی و اجرا لوگوتایپ خانه رویایی

لوگوتایپ فارسی “خانه رویایی” به صورت سفارشی برای یک شرکت طراحی و بازسازی خانه در تهران اجرا شده است. این لوگو در سال 1395 طراحی و در اختیار مشتری قرار گرفت. این شرکت از لوگوتایپ خود در کنار لوگو آیکن قبلی خود استفاده خواهد کرد. استفاده در شبکه های اجتماعی، هیدر سایت، واترمارک تصاویر و مهر بخشی از موارد استفاده این لوگوتایپ می‌باشد.

طراحی و اجرا لوگوتایپ خانه رویایی

رنگ هویت بصری لوگوتایپ

رنگ انتخابی برای این استارت اپ سبز ایرانی نام دارد. این رنگ به این دلیل سبز ایرانی نامیده می‌شود چون در سفال و فرش ایرانی استفاده می شود. و همچنین در معماری اماکن مذهبی نیز کاربرد دارد. رنگ سبز ایرانی از رنگ سبز برخی از سفال های ایرانی نام گذاری شده و نشان دهنده رنگ ماده معدنی مالاکیت است.

تعادل در طراحی

تعادل در طراحی لوگو امر بسیار حیاتی و مهم می‌باشد، چون ذهن ما به طور طبیعی در صورتی طرحی را دلپسند و جذاب ارزیابی می کند که آن طرح متقارن و دارای تعدل باشد. هر چند می‌توان قانون تعادل را شکست، اما باید این را بدونید که لوگوی شما یک لوگوی حرفه‌ای برای عموم مردم می‌باشد، بنابراین طراحی یک لوگوی متعادل یکی از اصول مهم طراحی لوگو است. علاوه بر این تعادل لوگو باعث می‌شود که لوگو در جایگاه های خاص خود نظیر وبسایت، اپلیکیشن ها و… بصورت بی نقص به نمایش در بیاید.

طراحی و اجرا لوگوتایپ خانه رویایی  طراحی و اجرا لوگوتایپ خانه رویایی

چرا باید لوگو حرفه ای داشته باشیم!؟

لوگو می‌تواند به هر کسب و کاری اعتبار ببخشد و کاربران را تشویق می‌کند که به شما اعتماد بیشتری کنند. لوگوی هر برندی به مشتریان بالقوه می گوید که شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید. اگر می‌خواهید یک دید کلی از مجموعه خود به مخاطب در نگاه اول بدهید این کار فقط و فقط با یک لوگوی حرفه‌ای انجام پذیر می‌باشد. پایه و اساس هویت مجموعه شما بر روی لوگو استوار شده است. لوگو اگر به درستی و خوب طراحی شده باشد باعث اعتماد در افراد می‌شود.

شما هم اگر نیاز به مشاوره درباره طراحی لوگو یا ریدیزاین لوگو خودتون دارید می‌تونید با ما در ارتباط باشید.